Samsung Bakım Servisi

Samsung Yetkili Bakım Servisi

Samsung bakım servisi kapsamında beyaz eşya, klima, bulaşık makinesi bakımı gerçekleştiriliyor ve ürünlerde karşılaşabilecek olası problemlerin önüne geçiliyor. Samsung yetkili bakım servisi ile cihazların ömrünü uzatabilir, verimli çalışmasını sağlayabilir, enerjiden tasarruf etmesine yardımcı olabilirsiniz.

Samsung yetkili servisinin alanında uzman ve deneyim sahibi personeli bütün cihazların her türlü bakım ve onarım işlemlerine kalıcı çözümler getirirken, yedek parça seçenekleriyle de anında çözüm üretiyor. Beyaz eşya ve elektrik cihazların bakımlarını belli periyotlarda yaptırarak sadece maddi kazanç sağlamaz, aynı zamanda sağlık koşullarını da üst seviyeye taşırsınız.

Bakım Hizmetleri ve İçeriği

Samsung yetkili servisine ihtiyaç duyacağınız hizmetler arasında Samsung beyaz eşya, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima bakımı yer almaktadır. Bakım hizmetleri kapsamında ise ürünler yedek parçaları kontrol ediliyor, çalışma performansı inceleniyor, yedek parça ve aksesuar değişimleri yapılıyor.

Bakım işlemleri kolay gibi görünse de her ürün için uygulanan yöntemler birbirinden farklıdır. Ve her birinin kendine ait teknik detayları vardır. Bu sebeple profesyonellerden destek almak en doğrusudur. Özellikle bozulmak üzere olan parçaların önceden tespit edilmesi ile kişilerin maddi kazançları daha fazla olacaktır.

Bakım Hizmetinin Avantajları

Bakım hizmeti her ürün için birbirinden farklılık göstermektedir. Örneğin klima için uygulanan yöntemler çok daha kapsamlı iken, çamaşır makinesi için farklı detaylara dikkat edilmelidir.

Örneğin klima bakımları ile yaşam alanınızın havasını çok daha sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Aksi durumda cihazlar bakteri üretir ve alerjik hastalıklara yol açar. Bulaşık ve çamaşır makinesi içinde benzer bir durum söz konusudur. Bulaşıklar yeterince temizlenmez, giysilerde lekeler kalır ve deterjan arınmaz. Buzdolapları ise yediğiniz yiyeceklerin hem tazeliğini hem de lezzetini koruması için idealdir. Gıdaların kısa süre içerisinde bozulmaması için çalışma performansı kontrol edilmelidir.

Neden Samsung Yetkili Servisi?

Samsung yetkili bakım servisleri İstanbul genelindeki geniş ağı ile kaliteli hizmet anlayışı sunuyor ve uygun ödeme koşullarıyla herkesin bütçesine hitap ediyor. Teknik ekibimiz sadece sorunlarınızı ve beklentilerinize karşılık vermek yerine, hizmetin alınmasının ardından da müşteri memnuniyetinin ve güveninin devamlılığını sağlamak adına, sizlerin görüş ve düşüncelerini dikkate alıyoruz.

  • Güler yüzlü hizmet anlayışımızla memnuniyetinizi üst seviyelere taşırız.
  • Problemlere kısa sürede çözümler sunarız.
  • Cazip ödeme koşulları ve indirimlerle herkesin bu imkanlardan faydalanmasını sağlarız.
  • Ürün bakımlarının öneminin farkındayız! Bu sebeple tüm tüketicilere ulaşmaya çalışırız.
  • İstanbul genelindeki bütün semtlere kesintisiz hizmet veririz.
 

Servis Talep Formu

Samsung Servis Talep Formu

Samsung Bakım Servisi

Samsung Bakım Servisi
Samsung Bakım Servisi

Cihazlarınıza belli aralıklarla bakım yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece daha az arıza durumu yaşarsınız ve ürünün ekonomik ömrünü uzatmış olursunuz.

Hizmet Bölgelerimiz
Hizmet Bölgelerimiz

Sizlere en iyi hizmet kalitesini sunabilmek için İstanbul genelinde ki teknik ekipman ve uzman personelle donatılmış gezici araçlarımızın güzergahları; Alibeyköy, Göktürk, Yeşilpınar, Ümraniye devamı için tıklayın.

Samsung Bakım Servisi


Konum: Ana Sayfa Bakım

İstanbul Genelinde Servis Hizmeti

İstanbul Genelinde Servis HizmetiServisimiz İstanbul sınırları içerisindeki tüm noktalara teknik destek vermekte olup en kısa sürede kapınızda olacaklardır.

Son Teknoloji Donanımlar

Son Teknoloji DonanımlarSamsung Servisimiz; müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, son teknoloji sistemlerini yakından takip ederek, teknik ekipmanlarını sürekli yenilemektedir.

En İyi Hizmet Kalitesi

En İyi Hizmet KalitesiTeknik ekibimizi kurumsal politikamızın getirisi olarak sektörün gereklilikleri çerçevesinde her daim eğitime tabi tutan şirketimiz, hizmet kalitesinde en iyiyi sunabilmek için çalışıyor.

Uzman Çağrı Merkezi

Uzman Çağrı MerkeziGaranti Servis; son teknoloji çağrı merkezi alt yapısı ve uzman müşteri temsilcileri ile onarım öncesi ve sonrası doğru bilgiyi en erken zamanda siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktadır.